Tiscal Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Tiscal Forum

Tiscal Forum - Open Tibia Server
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Angielski !

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
The Ripper




Liczba postów : 3
Join date : 03/01/2009

Angielski ! Empty
PisanieTemat: Angielski !   Angielski ! I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 10:25 am

Witam, jestem dosc nowym graczem na Tiscalu i chcialem poruszyc kwestie gramatyki jezyka angielskiego na stronie glownej. Mysle ze jezeli zabieracie sie do przekladania strony na j. ang. wypadalo by zachowac chociaz w malym stopniu zasady ortograficzne, skladniowe i wiele, wieeele innych !

" Im not gonna giving items back " - Im not going to give items back
" And lots of more..." - and many more
"Please everyone get your items from house to dp" - Everyone get your items from your houses to dp, please
"Some houses get cleaned becuase... " - some houses got cleaned becouse...

Mam nadzieje ze GM podejdzie do tego powaznie a nie uzna to za jakas bezsensowna krytyke. Jezeli chcesz przyciagnac anglojezycznych graczy to jednak trzeba pisac poprawnie.

Pozdrawiam,
The Ripper
Powrót do góry Go down
Vx~

Vx~


Liczba postów : 31
Join date : 15/11/2008

Angielski ! Empty
PisanieTemat: Re: Angielski !   Angielski ! I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 10:37 am

GM mieszka ze 3 lata w Szkocji, ja mieszkam 2 lata w Anglii i nikomu nie przeszkadzało jak napisałem i pisze właśnie otóż tak jak nasz Gi Em na stronie Tiscala Smile możne i są ta błędy gramatyczne ale nikt na to uwagi nie zwraca Smile

btw. zle because napisałes wiec idz mi z tad
Powrót do góry Go down
The Ripper




Liczba postów : 3
Join date : 03/01/2009

Angielski ! Empty
PisanieTemat: Re: Angielski !   Angielski ! I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 10:40 am

A ja studiuje translatoryke i zajmuje sie przekladaniem stron z ang. na hiszp/pol i w druga strone. Moze dlatego tak sie to rzucilo w oczy... Ale tak czy inaczej można by cos z tym zrobic...
Powrót do góry Go down
Vx~

Vx~


Liczba postów : 31
Join date : 15/11/2008

Angielski ! Empty
PisanieTemat: Re: Angielski !   Angielski ! I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 10:50 am

Jesli juz tak sie upierasz no w sumie mozna mozna Razz
Powrót do góry Go down
The Ripper




Liczba postów : 3
Join date : 03/01/2009

Angielski ! Empty
PisanieTemat: Re: Angielski !   Angielski ! I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 11:01 am

Jak cos to moge wam przetlumaczyc teksty postow na glownej stronie. Tylko wyslijcie mi material na mail. Cool
Powrót do góry Go down
aerial




Liczba postów : 21
Join date : 16/12/2008
Skąd : Fraglesowo

Angielski ! Empty
PisanieTemat: Re: Angielski !   Angielski ! I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 3:39 pm

Może gdyby ten OTS był poważnym projektem, a GMa interesowałyby bardziej bugi i gracze, to bardziej by się popracował nad grywalnością i estetyką. Sprawa wygląda jasno. GM postawił OTSa rok temu, robi raz na miecha update pełnego bugów, nie poprawia ich, ale wychodzą następne update - również pełne bugów. Kto by sobie przejmował gitarę bugiem na kase/niedopracowaną mapkę/syf na forum/boterów.. itd. :-D
Lepiej nic nie rób, bo z przetłumaczenia może i będziesz miał satysfakcję, ale nie usłyszysz słowa podziękowania/wdzięczności, a za jakiś czas wielce prawdopodobne, że będziesz miał nóż w plecach aka zostaniesz wydymany na sucho i słuch po Tobie zaginie.
Powrót do góry Go down
http://tiscalots.blog.onet.pl/
Sponsored content





Angielski ! Empty
PisanieTemat: Re: Angielski !   Angielski ! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Angielski !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Tiscal Forum :: Community :: Chit-Chat-
Skocz do: