Tiscal Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Tiscal Forum

Tiscal Forum - Open Tibia Server
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pionki Szajbusa

Go down 
+6
Toosiek
Kozak
Vx~
Kaktuz
aerial
Der-x
10 posters
AutorWiadomość
Der-x




Liczba postów : 7
Join date : 03/01/2009

Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 4:12 pm

Z Pozdrowieniami dla Szajby. Jakby nie patrzec, prawie cala gilldia w komplecie Smile

Pionki Szajbusa Calagilldiali9
Powrót do góry Go down
aerial




Liczba postów : 21
Join date : 16/12/2008
Skąd : Fraglesowo

Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Re: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 4:19 pm

Fajna ekipka. Mam pytanie - Wszyscy geje?
Powrót do góry Go down
http://tiscalots.blog.onet.pl/
Kaktuz




Liczba postów : 44
Join date : 22/12/2008

Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Re: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 4:20 pm

kokaakoakoassahuashuaskoasiuashaskok rororororox kasokasashuashashuas
SHUASHUASHUASHUASHUASHUASHUUSHAHUASHUASHUASHUASHUSHUUSHH
Powrót do góry Go down
Vx~

Vx~


Liczba postów : 31
Join date : 15/11/2008

Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Re: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 4:21 pm

hahaahhahahahaahahahhahahaahahah xD
Powrót do góry Go down
Kozak




Liczba postów : 49
Join date : 15/11/2008

Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Re: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 4:29 pm

tosiek rox
vecrius aka grzesia stary rox
bialy jako vxa stary rox

i moj zaja mm ;*
Powrót do góry Go down
Kaktuz




Liczba postów : 44
Join date : 22/12/2008

Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Re: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 4:30 pm

tosiek to najlepsze ciacho :*
Powrót do góry Go down
Toosiek




Liczba postów : 16
Join date : 02/01/2009
Age : 114

Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Re: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 4:37 pm

ooo jaki jestem przystojny <3 moze wkoncu Kojak mnie pokocha? Embarassed
ajcc zapomnialem, ma innego.. tak tak Kojak wydalo sie ;0 juz Cie nie kocham wiec mozesz mi mowic "elos"
tez mam innnego (lepszego _/)
PS
TY KURWO JEBANA W DUPE, PIERDOLONY MURZYNIE, FASZYSTOWSKA KURWO ZGINIESZ W OGNIU KOLTAAA, KLATWA TOSKA CIE DOSIEGNIEEEEE STRZEZ SIE GLUPCZEEE BO NIE WIESZ CO CZYNISZZ


Ostatnio zmieniony przez Toosiek dnia Sob Sty 03, 2009 4:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Vx~

Vx~


Liczba postów : 31
Join date : 15/11/2008

Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Re: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 4:40 pm

Cytat :
PS
TY KURWO JEBANA W DUPE, PIERDOLONY MURZYNIE, FASZYSTOWSKA KURWO ZGINIESZ W OGNIU KOLTAAA, KLATWA TOSKA CIE DOSIEGNIEEEEE STRZESZ SIE GLUPCZEEE BO NIE WIESZ CO CZYNISZZ

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
det zaliczyłem
Powrót do góry Go down
Der-x




Liczba postów : 7
Join date : 03/01/2009

Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Re: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 4:48 pm

STRZESZ? cos nie tak btw pozdro Tosieksor ;***
Powrót do góry Go down
Colt




Liczba postów : 24
Join date : 26/12/2008

Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Re: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 5:39 pm

jaa pierdole takiego zgona to nawet na sylwka nie wyjebalem jak zobaczylem to zdjecie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Powrót do góry Go down
aerial




Liczba postów : 21
Join date : 16/12/2008
Skąd : Fraglesowo

Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Re: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 5:46 pm

Btw czemu to ekipa szajbusa skoro szjbus to nieogar w chuj? Wystarczy z nim pogadac 2 minuty na prv i widac, ze chlopak jest z wypizdowka. Buraczany kaszalot. =/
Powrót do góry Go down
http://tiscalots.blog.onet.pl/
Der-x




Liczba postów : 7
Join date : 03/01/2009

Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Re: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitimeSob Sty 03, 2009 6:57 pm

wlasnie dlatego Very Happy
Powrót do góry Go down
Kojak Pogromca Demonuf




Liczba postów : 8
Join date : 02/01/2009

Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Re: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitimeNie Sty 04, 2009 1:43 am

Lawl ale ładnie wyglądam Very Happy , Tooosiu to nie tak jak myslisz , Ty kochanie jestes dla mnie wszystkim , zawsze będe Cie kochał nie zależnie od tego czy innym sie to podoba czy nie.

Cos dla Tosia!
Pocałunkiem witasz mnie rano w każdy dzień jejejejeje , własnie w tedy czuję że , że unosisz mnie jejejeje bo TYLKO TY potrafisz tak kolorowac oddechem mój cały świat dziś Moją twarz malujesz paletą twych BARW.

NIE MOŻE MNIE NIKT POKOCHAC JAK TY BO MASZ W SOBIE SILĘ KTÓRA MI MALUJE MÓJ DZIEN PIEKEN TULI SEEEEEEN TO NIE MOZE SKACZYC SIE NIE MOZE O NIEEEEEEEEEEEE !

TO TWEJ MILOSCI CUD TWEJ MILOSCI CUD!



TOSIEK ;*



@CHCE BYC JAK TOSIEK
TOPIC: TY KURWO NEI MYTA W DUPE JEBANA RUSKI KONDONIE ZALOZONY NA FAJE SWOJEJ STAREJ PIERDOLONY KASZALOCIE Z TRZEMA OTWORAMI W DUPIE NEI DOJEBANY CHINCZYKU Z MURZYNSKIEJ RODZINY KODZAK CIE DOPADNIE!


PS.WIEM ZE NIE UMJEM JAK ON BO JESTEM ANALFABETOM ;/ !
Powrót do góry Go down
Lukas




Liczba postów : 11
Join date : 27/12/2008

Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Re: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitimeNie Sty 04, 2009 4:02 am

aahbhbabhabababah ale ładnie wyszlem na tym zdjeciu ;p;p;p
Powrót do góry Go down
Der-x




Liczba postów : 7
Join date : 03/01/2009

Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Re: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitimeNie Sty 04, 2009 4:48 am

Pozdrowienia Kojak moj mistrzu ;*
Powrót do góry Go down
Szajbus




Liczba postów : 8
Join date : 20/12/2008

Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Re: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitimeNie Sty 04, 2009 10:05 am

LOL hahahaah niewiedzielm ze az tak dobrze wygladam .. Tosiek piekny a Piapi to masarka:)
very good
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pionki Szajbusa Empty
PisanieTemat: Re: Pionki Szajbusa   Pionki Szajbusa I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pionki Szajbusa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pionki Złotego.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Tiscal Forum :: Multimedia :: Screenshots-
Skocz do: