Tiscal Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Tiscal Forum

Tiscal Forum - Open Tibia Server
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ventrilo 2.4.9!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Blacker




Liczba postów : 1
Join date : 14/01/2009

Ventrilo 2.4.9! Empty
PisanieTemat: Ventrilo 2.4.9!   Ventrilo 2.4.9! I_icon_minitimeSro Sty 14, 2009 5:53 am

Witam!

Jako, że nie widzę tutaj tematu o tym wspaniałym programie to pozwoliłem sobie założyć. Otóż każdy wie o tym jak ważne jest porozumienie w grze, aby to uprościć ludzie używają programów do komunikowania się przez mikrofon, słuchawki itp. Nie każdy potrafi skonfigurować taki program, więc piszę ten artykuł.

Dobra koniec wprowadzenia. Najpierw jak każdy by się domyślił potrzebny nam sam program. Najlepiej jest poszukać na googlach (Ventrilo 2.4.9) nie będę tutaj podawał linków zwrotnych ponieważ ktoś może mnie oskarżyć o promowanie czy też rozsyłanie nieznanych linków. Następnie Instalujemy program po czym musimy założyć nowe konto:
wygląda to tak.
1.Tworzymy swój nick
2.Phonetic: Jak nick brzmi fonetycznie
3.Description: Opis
4.Work Dir: to pole zostawiamy puste

Następnie musimy zalogować się do serwera. Klikamy w strzałkę.
wygląda to tak

1.Select- czyli nasz serwer (w tym wypadku texas4.ventriloservers.biz)
2.Hostname or IP-jak sama nazwa wskazuję IP naszego servera (texas4.ventriloservers.biz)
3.Port number-nr portu 3867

Praktycznie to już wszystko, wystarczy się zalogować do serwera, ale jest jedna rzecz, która bardzo irytuje. Jest to pan, który nas informuje czy ktoś wszedł, wyszedł z kanału itp. jest to bardzo denerwujące więc warto to wyłączyć. Klikamy na Setup oraz w zakładkę Events i klikamy na All Nothing.

Warto ustawić też swój praktyczny przycisk, który będziesz naciskał gdy będziesz chciał coś powiedzieć. Znajduje się on w Setup/Voice/ i jest tam pole o nazwie Hotkey, gdzie można ustawić swój przycisk z klawiatury lub myszki, jak kto woli.

T
eraz wystarczy kliknąć Connect i wejść na kanał (+ oznacza, że jest to kanał prywatny a + że jest to kanał publiczny. I to chyba tyle tego wszystkiego. Mam nadzieję, że pomogłem Smile
Powrót do góry Go down
zloty




Liczba postów : 17
Join date : 21/11/2008
Skąd : Bialystok\

Ventrilo 2.4.9! Empty
PisanieTemat: Re: Ventrilo 2.4.9!   Ventrilo 2.4.9! I_icon_minitimeSro Sty 14, 2009 11:25 am

lepszy skajp
Powrót do góry Go down
sobir




Liczba postów : 103
Join date : 22/11/2008

Ventrilo 2.4.9! Empty
PisanieTemat: Re: Ventrilo 2.4.9!   Ventrilo 2.4.9! I_icon_minitimeSro Sty 14, 2009 11:33 am

stol pysk, kej ou?


lol!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ventrilo 2.4.9! Empty
PisanieTemat: Re: Ventrilo 2.4.9!   Ventrilo 2.4.9! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ventrilo 2.4.9!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Tiscal Forum :: Polish Forum :: Sugestie-
Skocz do: